O nas

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w branży poligraficzno-reklamowej, co sprawia że potrafimy wykorzystać wiele starych technik i sposobów wytwarzania produktów, a łacząc je z nowoczesnymi technologiami staramy się sprostać nawet bardzo oryginalnym potrzebom klientów.

W naszej pracy korzystamy z technik grawerowania laserowego, CNC, sitodruku i druku UV na twardych podłożach dzięki którym można stworzyć eleganckie i niepowtarzalne produkty.
Ekspozytory, stojaki i prezentery są wykonane z takich materiałów jak karton, tektura, pleksi, spienione PCW oraz innych płyt z tworzyw sztucznych.

Miejscem naszej działalności jest Toruń, ale kontakt z klientem on-line oraz współpraca z firmami kurierskimi umożliwiają realizację dowolnej usługi bez konieczności osobistego spotkania.

O walorach użytkowych i wizualnych nie decyduje przypadek. Każdy przedmiot wyprodukowany przez nas jest owocem przemyśleń, analiz i konsultacji z klientem. Projektując nowy ekspozytor wykonujemy liczne próby i prototypy. W naszych ekspozytorach łaczymy wiele technik oraz zaawansowanych technologii jak druk UV, sitodruk, obróbka laserowa i CNC.

[foogallery id=”1071″]